Toy State „Hot Wheels“ Veiksmo mašina, 3 asort. Išplėsti

Toy State „Hot Wheels“ Veiksmo mašina, 3 asort.

Hot Wheels

Nauja

Paspaudus mygtuką „Try me“, įsijungia šie efektai: variklio bei padangų garsai, juda voro kojos ir dega akys, arba juda ryklio nasrai. Mašinos dydis: 22 cm. Dėmesio! Mašina bus parinkta

Smulkiau

28,99 €

su PVM

Paspaudus mygtuką „Try me“, įsijungia šie efektai: variklio bei padangų garsai, juda voro kojos ir dega akys, arba juda ryklio nasrai. Mašinos dydis: 22 cm. Dėmesio! Mašina bus parinkta atsitiktine tvarka. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Reikalingi elementai 3 x AAA/LR03 (rinkinyje yra demonstraciniai elementai). „Toy State“ – amerikiečių kompanija, įkurta 1984 metais. Tai viena pirmaujančių licencijuotus automobilius su šviesos ir garso efektais gaminančių kompanijų pasaulyje. 2010 m. Bostone vykusiuose apdovanojimuose „Toy State“ buvo pripažinta geriausia vaikų ir jaunimo kompanija. Šio gamintojo produkcija – tai aukštos kokybės saugūs žaislai, atitinkantys visus JAV ir Europoje taikomus žaislų saugumo standartus.

Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.