Toy State Visureigis, 3 asort. Išplėsti

Toy State Visureigis, 3 asort.

Toy State Toy State

Nauja

Automobilis su šviesos ir garso efektais, kurie paverčia žaidimą dar tikroviškesniu ir įdomesniu. Dėmesio! Automobilio spalva gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje. Reko

Smulkiau

11,99 €

su PVM

Automobilis su šviesos ir garso efektais, kurie paverčia žaidimą dar tikroviškesniu ir įdomesniu. Dėmesio! Automobilio spalva gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Išmatavimai: 13 cm (ilgis), 7 cm (aukštis). Reikalingi elementai 2 x AA/LR6 (yra rinkinyje). „Toy State“ – amerikiečių kompanija, įkurta 1984 metais. Tai viena pirmaujančių licencijuotus automobilius su šviesos ir garso efektais gaminančių kompanijų pasaulyje. 2010 m. Bostone vykusiuose apdovanojimuose „Toy State“ buvo pripažinta geriausia vaikų ir jaunimo kompanija. Šio gamintojo produkcija – tai aukštos kokybės saugūs žaislai, atitinkantys visus JAV ir Europoje taikomus žaislų saugumo standartus.

Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.