Chicco Rožinis žvaigždžių projektorius Išplėsti

Chicco Rožinis žvaigždžių projektorius

Chicco

Nauja

Ant lubų projektuojamos žvaigždutės, keičiasi spalvos, 3 skirtingi šviesų efektai: vakarinė projekcja, švelnios šviesos projekcija ir naktinė šviesa, ir 30 minučių švelnių melodijų. V

Smulkiau

49,95 €

su PVM

Ant lubų projektuojamos žvaigždutės, keičiasi spalvos, 3 skirtingi šviesų efektai: vakarinė projekcja, švelnios šviesos projekcija ir naktinė šviesa, ir 30 minučių švelnių melodijų. Visa tai telpa viename magiškame kupole, kurį galima pakabinti ant vežimėlio ar lovelės krašto. Vaikui verkiant, specialūs jutikliai automatiškai aktyvina šviesas ir muziką. Mielas ir minkštas žaisliukas, kurį galima nuimti ir skalbti skalbyklėje. Kabliukas tinka lovytėms, kurių kraštas yra ne storesnis nei 38 mm Projektorius su specialia praktiška ir saugia užkabinimo sistema, kurios dėka projektorių galima imti į keliones. Projektoriaus dydis: 15 x 15 x 22 cm Reikalingi elementai 3 x 1,5V АА (nėra rininyje). Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.

Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.