My Little Pony POP Konstruojamas ponis su sparnais, asort. Išplėsti

My Little Pony POP Konstruojamas ponis su sparnais, asort.

My Little Pony My Little Pony

Nauja

„My Little Pony POP“ rinkinys – tai konstruktorius, iš kurio detalių galima surinkti išskirtinį ponį! Rinkinyje yra viskas, ko reikia, norint turėti stilingą ir nepakartojamą ponį. Čia

Smulkiau

14,99 €

su PVM

„My Little Pony POP“ rinkinys – tai konstruktorius, iš kurio detalių galima surinkti išskirtinį ponį! Rinkinyje yra viskas, ko reikia, norint turėti stilingą ir nepakartojamą ponį. Čia rasite net lipdukus! Rinkinys su vienu iš pagrindinių animacinio serialo „Mano mažasis ponis“ personažų tikrai patiks kiekvienam šio serialo gerbėjui! Šis poniukas itin vertinamas ir mylimas draugų dėl savo patikimumo, ištikimybės ir pagalbos bet kurioje situacijoje. Visų „My Little Pony POP“ kolekcijai priklausančių rinkinių detales galima keisti tarpusavyje! Rinkinyje yra 1 konstruojamas ponis, lipdukai, priedai. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Pakuotės dydis: 24 x 16,5 x 3,3 cm. Dėmesio! Rinkinys bus parinktas atsitiktine tvarka.

Visos Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.