HATCHIMALS Interaktyvus kiaušinis su gyvūnėliais-dvyniais Išplėsti

HATCHIMALS Interaktyvus kiaušinis su gyvūnėliais-dvyniais

Nauja

Rinkinyje yra 1 geltonas/rožinis HATCHIMALS kiaušinis ir instrukcija. Kiaušinio viduje yra 2 kiaušiniai gyvūnėliai-dvyniai! Žaisk su kiaušiniu ir į tavo veiksmus atsakys abu gyvūnėliai!

Smulkiau

108,45 €

su PVM

Rinkinyje yra 1 geltonas/rožinis HATCHIMALS kiaušinis ir instrukcija. Kiaušinio viduje yra 2 kiaušiniai gyvūnėliai-dvyniai! Žaisk su kiaušiniu ir į tavo veiksmus atsakys abu gyvūnėliai! Kad gyvūnėliai išsiristų, turite rūpintis kiaušiniu ir stebėti jo spalvas. Gyvūnėliai negali išsiristi be tavęs! Vaivotykštės spalvų akys - gyvūnėliai pasiruošę išsiristi! Gyvūnėliai išsirita pro kiaušinio viršų! Gyvūnėliams išsiritus, galėsite su jais žaisti smagius žaidimus! Be to, gyvūnėliai žaidžia ir saveikauja tarpusavyje! Kiaušinio dydis - 21,5 x 7 cm Gyvūnėlio dydis - 14 x 7 cm Reikalingi elementai 2 x AA LR6, 3 x AG13 LR44 (yra rinkinyje). Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. Rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra. Žaislą laikykite toliau nuo elektros įrenginių ir kitų kliūčių. Prieš žaisdami, perskaitykite viduje esančią instrukciją.

Visos Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.