LEGO® Technic Kaskadinių triukų motociklas Išplėsti

LEGO® Technic Kaskadinių triukų motociklas

Nauja

LEGO® Technic Kaskadinių triukų motociklas

Smulkiau

44,00 €

su PVM

LEGO® Technic Kaskadinių triukų motociklas

Įlėk į rampą didžiuliu greičiu šiuo šauniu kaskadinių triukų motociklu!

Pasiruošk smagiausiam gyvenime pasivažinėjimui šiuo pritrenkiančiu geltonos ir juodos spalvos LEGO® Technic kaskadinių triukų motociklu, puoštu languotais lipdukais, turinčiu priekinius ir galinius žibintus, šaunius duslintuvus ir itin plačius ratlankius su žemo profilio padangomis, kad būtų geresnis sukibimas ir būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą. Įsuk galingą spyruoklinį variklį ir perskriek per kaskadinę rampą stulbinančiu greičiu, kad atliktum neįtikėtinų triukų!

  • Detalių skaičius: 140 vnt.
  • Rekomenduojamas amžius: 7-14 metų

LEGO® Technic - tai tikras iššūkis net ir patyrusiems LEGO konstruktoriams. Turėdami tokių elementų kaip veikianti pakaba ir pneumatinė sistema, vaikai gali sukonstruoti įvairiausių transporto priemonių su iš tikrųjų veikiančiomis funkcijomis, pvz., nuo automatiškai atidaromų durų iki galingų keturiais ratais varomų automobilių. Nuo krano iki naujausio superautomobilio – kiekvieną rinkinį galima perdaryti į kitą transporto priemonę ir taip dar labiau išplėsti konstravimo galimybes. Dėl LEGO Technic konstravimo sistemos įmanoma konstruoti sudėtingas realiai veikiančias sistemas, pvz., pavarų dėžes, veikiančius stūmoklinius variklius ir krano gerves, jungiamas su kitomis LEGO kaladėlėmis.

Visos Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.