LEGO® City Great Vehicles Traukos lenktynių automobilių transporteris Išplėsti

LEGO® City Great Vehicles Traukos lenktynių automobilių transporteris

Nauja

LEGO® City Great Vehicles Traukos lenktynių automobilių transporteris

Smulkiau

49,00 €

su PVM

LEGO® City Great Vehicles Traukos lenktynių automobilių transporteris

Stenkis įveikti trasą kuo greičiau!

Įkelk greitą traukos lenktynių automobilį į transporterį ir važiuok į lenktynių trasą! Pastatyk lenktyninį automobilį ir paruošk jį lenktynėms. Priveržk varžtus ir įpilk kuro iš degalų statinės. Tada lipk į vairuotojo sėdynę ir važiuok iki startinio šviesoforo. Įsižiebus žaliam signalui numink akceleratorių ir PIRMYN!

  • Detalių skaičius: 333 vnt.
  • Rekomenduojama 5-12 metų amžiaus vaikams

Serijoje LEGO® City yra visi elementai, kuriuos vaikas mato kasdieniame pasaulyje. Jie paskatins vaiką sukonstruoti veiksmo ir humoro kupiną žavingą miestą. Čia rasite visas pagrindines temas, pagal kurias galima konstruoti valandų valandas: nuo policijos ir ugniagesių brigados iki daugybės šaunių transporto priemonių ir tikroviškų pastatų, kuriuos vaikui patiks konstruoti ir su jais žaisti. Serijoje LEGO City iš tiesų yra daug detalių, kurios sužadins vaizduotę ir leis vaikams atrasti pasaulį su begale konstravimo variantų. LEGO City – tai neribotų galimybių pasaulis, kuriame vaikai gali žaisti įvairius smagius žaidimus.

Visos Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.