Little Live Pets Interaktyvus šuniukas Išplėsti

Little Live Pets Interaktyvus šuniukas

Little Live Pets Little Live Pets

Nauja

Rinkinyje yra 1 šuniukas, 1 buteliukas, 1 šeimininko sertifikatas. Šuniukui patinka, kai jį glostote ir myluojate. Kuo labiau savo šuniuką mylite, tuo laimingesnis jis tampa! Štai keletas

Smulkiau

76,15 €

su PVM

Rinkinyje yra 1 šuniukas, 1 buteliukas, 1 šeimininko sertifikatas. Šuniukui patinka, kai jį glostote ir myluojate. Kuo labiau savo šuniuką mylite, tuo laimingesnis jis tampa! Štai keletas būdų kaip šuniuką paversti dar laimingesniu: NOSIS - paspauskite šuniuko nosį ir jis sušnopuos bei sureaguos į jūsų švelnų prisilietimą. GALVA - paglostykite šuniukui galvą ir stebėkite, kaip jis mirksi ir skleidžia linksmus garsus! Kuo daugiau šuniuką glostote, tuo linksmesnis jis tampa. MAITINIMAS - žaisdamas šuniukas išalksta. Įdėkite šuniukui į burną buteliuką ir išgirsite, kaip jis geria. Išimkite buteliuką ir išgirsite, koks šuniukas patenkintas! SPECIALŪS POREIKIAI - šuniukui patinka dėmesys ir kartais jis prašysis, kad jį pamaitintumėte, užmigdytumėte, paglostytumėte galvą arba paliestumėte nosytę. Reikalingi elementai 4 x 1,5V AAA LR03 (pridedami demonstraciniai elementai). Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

Visos Kategorijos

Sutinku

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kad suteiktumėme jums puikia patirtį. Tęsdami naudotis mūsų svetaine, jūs sutinkate naudoti slapukus.